Увага! Центр поліграфії «Prix» попереджає про можливі дефекти готової поліграфічної продукції, якщо нехтувати вимогами до макетів та користуватися послугами непрофесійних дизайнерів. У таких випадках всю відповідальність за макет (поданий замовником) та виготовлену продукцію несе клієнт.

Файли, які підготовані в офісних програмах Microsoft (Word, Exel, Powerpoint) та різних непрофесійних редакторах, не можуть використовуватися у поліграфічних процесах і вважаються лише ескізами. На основі цих файлів можна зробити макет. Послуги дизайнера є платними послугами, вони не входять до вартості продукції.

Загальні технічні вимоги:

1. Формат

Готові файли до друку приймаються у графічному форматі - .tiff; для коректування файли у форматах - .cdr, .eps, .ai, .psd, .pdf (зі злитими слоями, растрованими шрифтами або переведеними в криві для векторних файлів).

2. Масштаб

Розмір сторінки та орієнтація на сторінці повинні відповідати формату готової продукції. Масштаб зображення 1:1.

3. Зона безпеки

Макет повинен мати більший розмір, ніж готова продукція, а саме: мають бути запаси для порізки – 4 мм (2 мм з усіх боків), тому вся текстова інформація, логотипи та інші важливі елементи повинні розміщуватись не ближче як 4-6 мм до лінії зрізу.

4. Розмір

Розмір файлів має бути не більше 50 Мб.

5. Колірна модель

Всі елементи, які зображені у макеті, повинні мати кольорову модель тільки CMYK.

6. Мітки

У макетах не має бути міток біговки, фальцювання, підписів кольору тощо, тобто всіх елементів, які не є частиною макету, що друкуватиметься.

7. Роздільність

Роздільність растрових макетів - 300 dpi.