Товари, які можуть вас зацікавити

Широкоформатний друк. Його особливості, переваги та сучасні матеріали для друку

Якщо зачіпати тему зовнішньої та інтер'єрної реклами, то варто сказати, яким способом відбувається процес її виробництва. Жоден банер чи білборд неможливо було б виготовити, якби не широкоформатний друк. Давайте копнемо глибше та розберемо дане питання більш детально.

Що таке широкоформатний друк

Це виробництво поліграфічної продукції великих форматів, що здійснюється на спеціальних принтерах. Який саме друк вважається широкоформатним? Більшість спеціалістів дійшли висновку, що це той друк, який за розміром перевищує формат А0 (841 х 1189 мм).

Особливість широкоформатного друку полягає в тому, що готовий виріб друкується на рулонному матеріалі, замість листового. Рулон рухається по спеціальній стрічці, яка переміщує матеріал в область друку. Потім потрібну довжину готового макета просто відрізають – це відбувається автоматично або вручну.

Матеріали для широкоформатного друку

В залежності від цілей реклами, місця її розміщення та особистих побажань замовника, у широкоформатному друці використовуються різні матеріали. Їх досить велика кількість, проте ми опишемо основні з них:

  • ламіновані банери. Вони складаються з двох шарів ПВХ полотна та сітки, яка знаходиться між ними. Сітка всередині додає гнучкості та стійкості, а зовнішній шар може бути глянцевим чи матовим.
  • Банер Backlit . Використовується для світлових коробів, можна зустріти на вулицях або у торговельних центрах. Якісне покриття лаком та пропускання світла на 37% робить зображення на рекламі яскравим.
  • Банер Blackout. Застосовується при двосторонньому друці, коли на одній стороні одне зображення, а на другій – зовсім інше. Всередині такого банера знаходиться чорний прошарок, який не допускає просвічування та робить рекламу дуже довговічною.
  • Frontlit. Використовується для одностороннього друку при фронтальному підсвічуванні.
  • Банерна сітка. Ще називають перфорований банер. Він добре пропускає світло та має чудову парусність. Це прекрасний варіант, коли банер потрібно розмістити, скажімо, перед вікнами офісу.
  • Перфорована плівка (One Way Vision). Використовується для реклами на прозорих поверхнях – наприклад, вікнах магазину або транспортного засобу. Перехожі бачать ваш макет, а зсередини світло вільно проходить через рекламу.
  • Клейка плівка (Oracal). Підійде для виготовлення аплікацій чи написів. Головне, щоб поверхня заклеювання була максимально рівною.
  • Полотно. Може бути натуральним чи синтетичним. Другий варіант – це імітація полотна, проте вона виглядає, наче справжня картина.
  • Тканина. Широкоформатний друк на тканині використовується в меблевій індустрії, для друку на шпалерах, великих прапорах та інших габаритних виробах.

Широкоформатний друк у поліграфії PRIX

Наша друкарня пропонує декілька видів послуг. Окрім широкоформатного, ми займаємось різними видами друку: в тому числі - офсетним, як одним з найбільш популярних.

Ми оперативно виконуємо замовлення, при цьому його якість ніяк не постраждає. Адже у нас цілий штат професіоналів, який добре знає свою роботу. Наша поліграфія знаходиться у Рівному, але ми відправляємо ваші замовлення по Україні: у Київ, Львів, Івано-Франківськ, Чернівці, Вінницю, Луцьк, Хмельницький та інші міста.

Шукаєте друк з дизайном?

Детальніше