Товари, які можуть вас зацікавити

Цифровий друк

На сьогоднішній день цифровий друк є одним з найпопулярніших видів друку, з кожним роком його популярність зростає. Цифровий друк здебільшого застосовується тоді, коли потрібен повнокольоровий якісний друк терміново і невеликим тиражем! Центр поліграфії Prix цифровим методом виготовляє різні види поліграфічної продукції: від візиток та флаєрів до журналів, календарів тощо.

Переваги цифрового методу

  • Короткі терміни

Терміновість друку досягається за допомогою відсутності до та після друкарської підготовки. Будь-яку продукцію можна віддрукувати прямо з комп'ютера й після того, як відбиток виходить з машини, він не потребує сушіння (на відміну від офсетного друку). Також час обробки замовлення прискорює відсутність проміжних процесів (виготовлення форм, плівок тощо).

  • Маленькі тиражі

Цифровим способом вигідно друкувати невеликі тиражі, навіть від одного примірника. Для цього способу друку потрібна менша кількість паперу на підготовку і друк тиражу.

  • Персоналізація

Під час друку цифровим методом можна вносити зміни в кожен відбиток тиражу. Тобто кожен лист може відрізнятися від попереднього. Змінні дані використовують у іменних запрошеннях, листівках для друзів, колег чи замовників, персоналізовані каталоги, підписні розсилки, посвідчення, серійні документи з унікальними порядковими номерами та іншій поліграфічній продукції. На даний момент персоналізація на упаковках є дуже популярним методом привернення уваги й користується попитом серед багатьох відомих брендів.

  • Великий вибір матеріалів

Всім відомі візитівки на прозорому поліпропілені або подарункові сертифікати на дизайнерському картоні, які зараз є надзвичайно популярні. Все це без проблем можна виконати цифровим методом друку. Адже такий спосіб дає можливість друку на на всіх видах паперів і картонів, включаючи темні картони, різні види дизайнерських картонів тощо;  самоклейках, синтетичних плівках, в тому числі прозорих і металізованих.

  • Висока якість друку

Цифровий друк забезпечує точну передачу кольору на кожному екземплярі продукції. Колір завжди однаковий чи це перший флаєр, чи це останній.

  • Економність

Цифровим методом можна надрукувати рівно стільки, скільки потрібно. Немає необхідності купувати та тримати на складі зайвий папір для підготовки.

Цифровий друк в Рівному

Наша друкарня пропонує цифровий друк на футболках, на тканині, а також пропонує різні види друку, такі як цифровий офсетний друк, широкоформатний, шовкотрафаретний, сублімаційний тощо.

Наше устаткування знаходиться у Рівному, але ми відправляємо ваші замовлення по всій Україні: у Львів, Київ, Луцьк, Івано-Франківськ, Чернівці, Вінницю, Тернопіль, Житомир, Хмельницький та інші міста.

 

Шукаєте друк з дизайном?

Детальніше